500


Понедельник, 24.06.2019, 14:19

Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS | Головна | Автобіографія Іріни | Мій профіль | Вхід|Вихід

  

Моя творча автобіографія

Народилася в 2001 році в м. Сімферополі.

Освіта

З квітня 2003 року по червень 2007 року ходила у дитячий садок «Iвушка», в тому числі 2  роки в українську групу.

В вересні 2007 р. вступила до НВК «Українська школа-гімназія» (м.Сімферополь), в якій у 2009, 2010 та 2011 р.р. за високі досягнення у навчанні отримала від Міністерства освіти і науки АР Крим Похвальні Листи.

У березні 2009, 2010 і 2011 років брала участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2009», «Кенгуру-2010» та «Кенгуру-2011», що проводяться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Львівським фізико-математичним ліцеєм  при Львівському національному університеті   ім.Iвана Франка та Міжнародною Асоціацією «Kangourou Sans Frontieres» і отримала Сертифікати  за  відмінні та добрі  результати.

26 листопада 2010 року по результатам Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» стала Призером і отримала  «Золотий Колосок».

 

Творчість

Зразкова театральна студія «Світанок» КРПНЗ «ЦДЮТ»

З вересня 2005 року по наступний час займаюсь у зразковій театральній студії «Світанок» у Кримському Республіканському позашкільному навчальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» під керівництвом Алли Володимирівни Петрової.

Як краща телеведуча програми «Чарівний кужелик» за 2005-2006 р.р. отримала  Грамоту від редактора українських телепрограм ДТРК «Крим» О. Польченко. 

В 2006-2007 н.р. брала участь в заключному Гала-концерті Республіканської конкурсної програми «Живі джерела», де отримала диплом Лауреата.

В 2007-2008 н. р. на Республіканському конкурсі чтецьких ансамблів загальноосвітних, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів Криму отримала I місце у молодшій віковій категорії та Гран Прі. Нагороджена грамотою та дипломом.

На IV Всекримському конкурсі учнівської та студентської творчості, присвяченому Лесі Українки «Змагаймось за нове життя» отримала I місце в віковій категорії 1-6 класи у номінації «Декламація». Нагороджена Грамотою. 

У березні 2008 року приймала участь у Республіканському фестивалі «Мова – душа народу», присвяченому Міжнародному дню рідної мови та отримала диплом Лауреата у номінації «Мистецтво декламації».

В квітні 2008 року прийняла участь у Вседержавній акції від Союзу українок України «Одягнемо мера міста у вишиванку», що проходила у  м. Севастополь.

В червні 2008 року з театральною студією «Світанок» брала участь в виступах в Черкаській області.

В вересні 2008 року приймала участь в заключному Гала-концерті XVII Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела».

На протязі 2008-2009 н.р. підготувала 3 нових сольних номери :

       1. Вірш О.Берест «Кіберпанк» отримав диплом лауреата II Республіканського конкурса читців та чтецьких ансамблів.
              2. Вірш Л. Українки «Королівна» отримав 2 премію V Всекримського конкурса учнівської та студентської творчості, присвяченому Лесі Українки «Змагаймось за нове життя» в віковій категорії 1-6 класи у номінації «Декламація». 
              3. Вірш А. Сокол «Пригоди хлопчика Колі» брав участь в фінальному звітовому концерті КРВНЗ «ЦДЮТ» за 2008-2009 н.р., отримав диплом Лауреата 2 тура республіканського конкурса «Живі джерела».

В вересні 2008 року прийнята в кандидати Малої Академії Мистецтв Крима в КРВНЗ «ЦДЮТ». Приймала активну  участь в її заняттях.

У березні 2009 року взяла участь у конкурсі художньої самодіяльності Кримської Республіканської профспілкової організації працівників державних установ і отримала Грамоту за I місце в номінації "Художнє читання".

У квітні 2009 року брала участь у 2-му турі Республіканського конкурсу "Живі джерела" і отримала Диплом Лауреата.

У січні 2010 року стала Лауреатом II Республіканського конкурсу читців і чтецьких ансамблів. Нагороджена Дипломом від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим.

В травні 2010 року брала участь в Асамблеї Кримської малої Академії мистецтв і народних ремесел і отримала Гран-Прі в номінації "Розмовний жанр ". Нагороджена Дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим.

14 травня 2010, мені, як слухачу Кримської Малої Академії Мистецтв і Народних Ремесел Гільдії творчого виконавства в області розмовного жанру, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Кримським Республіканським позашкільним навчальним закладом "Центр

дитячої та юнацької творчості" видано Свідоцтво дійсного члена Кримської Малої Академії Мистецтв і Народних Ремесел.

26 лютого 2011 року нагороджена Дипломом I ступені в номінації "Декламація» на Всеукраїнському конкурсі учнівської і студентської творчості "Змагаймось за нове життя!", присвяченому творчості та 140-річчю від дня народження Лесі Українки і, як одна з переможців конкурсу, запрошена в поїздку до Будинку-музею Лесі Українки у м.Ялта, де удостоїлася честі прочитати гостям з усієї України один із творів великої поетеси. Також від Громадської організації "Фронт змін" отримала Подяку за участь на Всеукраїнському конкурсі учнівської і студентської творчості "Змагаймось за нове життя!".

14 травня 2011 отримала Диплом Лауреата "Асамблеї-2011" Кримської Малої Академії Мистецтв і Народних Ремесел в номінації  "Розмовний жанр ".

За великий внесок у розвиток і зміцнення міжнаціональних відносин та високий рівень досягнень у творчості неодноразово удостоєна подяк від Союзу Українок Америки (Ukrainian National Women's League of America, СУА) в особі Голови Сімферопольської міської організації "Союз українок " Поліни Кароль і від Товариства зв'язків з українцями за межами України "Україна-Світ" в особі заступника Голови Кримського Республіканського відділення Товариства Тетяни Захарової.  

У 2011 році, як персоналій з числа переможців міжнародних, всеукраїнських, республіканських конкурсів, змагань, турнірів, олімпіад, проведених у 2010 році, внесена в четвертий випуск короткого біографічного довідника "Обдарована юність Криму", видання якого одобрено та  профінансовано Міністерством освіти і науки Автономної республіки Крим.

©"Обдарована юність Криму". Біографічні довідки, літературна творчість, журналістські тексти. Укладач А.В. Пінчук. - Сімферополь: Видавництво "ДОЛЯ", 2011. - 224 с.

У червні 2011 р. за досягнені успіхи у навчанні та творчій діяльності Управління у справах сім'ї та молоді, туризму і спорту Сімферопольської міської ради нагородило путівкою в Міжнародний центр "Артек".

З 22 червня по 12 липня 2011 року, перебуваючи в МДЦ "Артек", в програмі 5 зміни "Міжнародний дитячий кінофестиваль" Артек "в рамках Дня творчості отримала Диплом за 1-е місце в Творчої майстерні" Поети і прозаїки"  та  Диплом за 2 -е місце в Творчої майстерні "Театральна" .

Також, в програмі 5 зміни 2011 року "Міжнародний дитячий кінофестіваль" Артек " VI Міжнародного конкурсу-фестивалю "Щасливі долоні " як учасник Гала-концерту отримала Диплом Лауреата творчої майстерні  "Читці, поети, прозаїки" .

23-25 червня 2011р. брала участь у XIII Міжнародному фестивалі мистецтв «У Чёрного моря» (м.Ялта), де отримала Гран-Прі у номінації  "Декламація".

3-5 лютого 2012г. взяла участь в Міжнародному  конкурсі дитячої і юнацької творчості "Кримський світ: сузір'я" в номінації  "Художнє слово" у віковій категорії 10-15 років. Отримала Диплом Лауреата першого ступеня  і пам'ятну статуетку.


Фольклорний ансамбль «Радоніца»

З метою вивчення народних обрядів та народної пісні в  вересні 2007 р. почала навчання в Республіканській академії вокалу в підготовчій групі фольклорного ансамбля «Радоніца» (керівник О.М.Полетнєва).

Вже в січні 2008 року була переведена в основний склад і в квітні разом з ансамблем представляла Україну на Міжнародному фестивалі  у Франції.

В  складі ансамблю  виступала на ювілейному вечорі Заслуженої артистки України Н. Безкоровайної.

За значні успіхи в навчанні, творчому та громадському житті Республіканської   Академії вокалу двічі нагороджена Грамотою Міністерства по справах молоді, сім’ї та гендерної політики АР Крим.

З січня 2009 року, як  солістка основного складу фольклорного ансамбля «Радоніца», брала участь в студійному запису альбому фольклорних пісень  «Купала», благодійних концертах в Кримському етнографічному музеї. 

В період  з травня по серпень 2009 року разом з колективом брала участь у гастрольних концертах в Нідерландах (4 концерти у Голландії) та Франціі (5 концертів у провінції Мійо).

Протягом 2009 року у складі фольклорного ансамблю «Радоніца» брала участь: в урядовому концерті, присвяченому святкуванню Дня Автономної Республіки Крим; в урочистих заходах, що проводяться Сімферопольскою і Кримською єпархією в Кримскому академічному російському драматичному театрі ім. М.Горького; на запрошення та з  благословення високопреосвященнішого Лазаря, Митрополита Сімферопольського і Кримського в дитячій Літургії в Кафедральному Соборі Святих Петра і Павла (м.Сімферополь).     

У складі фольклорного ансамблю "Радоніца" у період з вересня 2007 року по теперішній час виступала більше ніж у 15-ти фестивалях і конкурсах,  наприклад:   

 • Міжнародний хоровий фестиваль у Франції «Поліфонічні ансамблі в Провансі» (2008, Франція);
 • Міжнародний хоровий фестиваль у Франції  «Поліфонічні ансамблі в Авейроне» (2009, Франція); 
 • Міжнародний хоровой фестиваль у Франції «Голос аутана» (2009, Франція);
 • Міжнародний хоровой фестиваль  «Схід-Захід» у Королівстві Нідерланди (2009);
 • I-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Кримський Терем» (2010); 
 • I-й Республіканський фестиваль народної творчості «Кримський врожай»(2010);
 • Кримський республіканський відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута» (2010);
 • Міжнародний  фестиваль-конкурс «Золотий Олімп" (2011) ; 
 • Загальноєпархіальний  конкурс "Відродження сімейних традицій " (АРК, 2011), та інші.


Особисте творчість

У червні 2010 року була учасником XVI Міжнародного фестивалю естрадної творчості "Звездный Крым" (Лівадія, м. Ялта) і стала Лауреатом I-ої премії в номінації "Народний вокал" у II молодшій віковій категорії.

У вересні 2010 року брала участь у Міжнародному Форумі мистецтв слов'янських народів (Лівадія, м. Ялта), де стала Лауреатом I-ої премії в номінації "Народний вокал" у II молодшій віковій категорії.

23-25 червня 2011р. брала участь у XIII Міжнародному фестивалі мистецтв «У Чёрного моря» (м.Ялта), де отримала Гран-Прі у номінації  "Народний вокал" та мала змогу виступити в Гала-концерті в зірковому концертному залі "Юбилейный" .

З 22 червня по 12 липня 2011 року, перебуваючи в МДЦ "Артек", в програмі 5 зміни "Міжнародний дитячий кінофестіваль" Артек "VI Міжнародного конкурсу-фестивалю" Щасливі долоні "як учасник Гала-концерту отримала Диплом Лауреата творчої майстерні "Естрадна пісня"

16 серпня 2011 року стала абсолютним переможцем у номінаціях "Народний вокал" і "Декламація" на I-у Всеукраїнському конкурсі талантів "Україна талановита", що проходив в рамках Національного Сорочинського ярмарку, . Отримала  Диплом переможця конкурсу і Головний приз.


Благодійна діяльність

За власною ініціативою в 2009 р. почала спілкування з міським підлітковим центром «Старт» (Залізничний р-н, м.Сімферополь) з метою ознайомлення школярів та громадян Криму з культурою України. 

Також, за власною ініціативою,  беру участь у шкільних і студентських заходах шкіл і ВУЗів міста Сімферополя та з благодійними концертами відвідую Центр реабілітації інвалідів м.Сімферополь і Республіканський госпіталь інвалідів ВВВ.

 

Основне

 

Додатково


  Наші колективи


  Наша кнопка

  Сёстры Осадченко

  Наші друзі

  Сайт МДЦ Артек

  Статистика

  Размещено на Start.Crimea.UA Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Яндекс.Метрика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


    Пошук